Herec Sväťo Malachovský patrí medzi známe tváre slovenského šoubiznisu a jeho súkromný život, najmä ten manželský, často púta pozornosť verejnosti. Prešiel si viacerými významnými zmenami, ktoré vyvrcholili tajnými svadbami a následnými špekuláciami o ďalších vážnych životných krokoch.
Vzťah a tajná svadba s Petrou Molnárovou
Poriadny šok si pre svojich priaznivcov prichystal herec Sväťo Malachovský (46), ktorý sa v jeden júnový deň tajne oženil so svojou partnerkou Petrou Molnárovou (31). Vzťah Sväťa Malachovského a Petry Molnárovej bol od svojho začiatku poriadne komplikovaný. Začal veľmi tajne, nakoľko herec bol v tom čase na oko šťastne ženatý s Ľubicou Čekovskou. Jeho nevera však časom praskla a dvojica sa po čase rozviedla. V tom čase už bola Petra Molnárová tehotná.
Netrvalo dlho a na svetlo sveta sa dostala informácia, že dvojica čaká bábätko. Ešte predtým, než mladá herečka a speváčka priviedla na svet svojho prvorodeného syna, presťahovala sa spolu s Malachovským do ich nového domu v Slovenskom Grobe. V auguste minulého roka sa mu s partnerkou Petrou narodil prvý spoločný potomok - syn Teo. Pre herca je to však druhé dieťa, keďže z prvého manželstva má ešte jedného syna.
Napríklad jeden víkend herec Sväťo Malachovský pripravil pre svojich fanúšikov prekvapenie, keď sa v sobotu tajne oženil so svojou partnerkou, herečkou Petrou Molnárovou. So známou plavovláskou má umelec takmer ročného syna, no napriek tomu, že je chlapec ešte malý, sa rodičia rozhodli usporiadať tajnú veselicu. Svadba sa konala v posledný júnový deň roka.
Nevesta mala na sebe krásne biele šaty, v ktorých doslova žiarila. Podľa dostupných informácií sa svadobná hostina konala pod luxusným stanom v známom kaštieli v Tomášove. Okrem nádherného prostredia si svadobčania mohli pochutiť aj na vyberaných jedlách a dezertoch. Medzi hosťami sa objavila aj speváčka Mária Čírová s manželom Mariánom Kachutom a ich dvoma deťmi. Párty údajne trvala do skorých ranných hodín.

Nový vzťah a špekulácie o tretej svadbe so Scarlett Stachovou
Po krachu vzťahu s kolegyňou Petrou Molnárovou sa herec Sväťo Malachovský (50) začal opätovne stretávať so svojou dávnejšou láskou Scarlett Stachovou (51), ktorá je dcérou televíznej svokry Gizky Oňovej (74). Nový vzťah Sväťa Malachovského so Scarlett sa začal prepierať začiatkom tohto roka, no dvojica sa pozná desaťročia a dokonca v študentských časoch tvorili pár. Práve plavovláska má byť náplasťou, ktorá hercovi zalepila zlomené srdce po rozvode druhého manželstva s herečkou Petrou Molnárovou.
Začiatkom roka 2020 sa zistilo, že sa Sväťo a Scarlett spolu znovu stretávajú. Ich vzťah trvá približne tri roky a podľa všetkého je stále plný iskry. Aj vďaka tomu sa pár často objavuje v spoločnosti a na rôznych spoločenských podujatiach. Malachovský so svojou partnerkou pravidelne navštevujú rôzne kultúrne či spoločenské akcie, kde si mnohí všimli silné puto medzi nimi. Dvojica sa na verejnosti drží bok po boku a často pôsobí veľmi prirodzene a uvoľnene. Svoje city si nenechávajú len pre seba; Scarlett nedávno zverejnila na sociálnych sieťach spoločnú fotografiu, ku ktorej pripojila vyznanie: „Môj kamarát, spriaznená duša a láska.“

Špekulácie o treťom manželstve
Dvakrát rozvedený herec Sväťo Malachovský prechádza v živote radikálnymi zmenami. Koncom minulého roka schudol 20 kilogramov, do nového roka vykročil s novým účesom a úpravou brady. Že je za tým žena, naznačil už vo februári dojemným vyznaním Scarlett Stachovej. Uplynulý víkend sa herec ukázal na slávnostnom odovzdávaní filmových cien Slnko v sieti, kde nechýbal ani on. A okamžite upútal pozornosť tým, že na jeho ľavej ruke žiarila obrúčka. Portálu Topky.sk neušlo, že na jeho ruke nebolo možné prehliadnuť prsteň.
Tú pritom po rozvode s Molnárovou zložil, a tak je otázne, či do toho herec skočil aj tretíkrát a či sa pred oltár postavil práve so svojou študentskou láskou. Počas toho, ako Sväťo Malachovský po boku svojej kolegyne Zuzany Porubjakovej ohlasoval nominácie v kategórii najlepší filmový strih, kamera zaberala aj jeho ruky, ktorými vehementne gestikuloval, čo posilnilo špekulácie. Herec sa však k špekuláciám vyjadril s opatrnosťou. „Nie, zatiaľ nie som šťastným novomanželom,“ povedal umelec. Slovíčko „zatiaľ“ však naznačuje, že čo nie je realitou, sa ňou môže stať. Nie je vylúčené, že ide len o zatĺkanie, keďže o Sväťovi je známe, že svoje súkromie si úzkostlivo stráži. On však tvrdí, že za jeho vzťahom so Scarlett nie je potrebné hľadať nič viac. „Je to úplne obyčajný doplnok na ruke... Nie som ani šťastne zasnúbený, ani šťastne ženatý, som len šťastný,“ prezradil.

tags: #svato #malachovsky #svadba